Tarbouriech austrė su perlu

Pirmoji valgomoji austrė su perlu viduje

2/1/20231 min read

Visada ieškoję naujovių, Maison Tarbouriech atskleidė perlų paslaptį. Po ilgų metų tyrimų ir bandymų pristatė Tarbouriech Perlière - pirmąją valgomąją austrę su perlu viduje.

Austrė yra švelnaus ir saldaus skonio, mėsinga, tvirtos tekstūros. Jos klostėse slepiasi natūraliai užaugęs perlas.

Austrės yra auginamos mažiausiai 36 mėn. ant virvių saulės potvynio metodu Thau įlankoje. Jos kasdien yra iškeliamos iš vandens. Šis papildomas žingsnis suteikia austrėms saldumą, o jų vidus tampa tvirtas, lukštas atsparus. Saulės potvynio metodas - patentuota naujovė, kuri išgarsino La Maison Tarbouriech. Tai nuotolinių būdu valdomas įrenginys, maitinamas saulės kolektorių ir vėjo turbinų, kuris leidžia kontroliuoti bei atkurti potvynio ritmą.

Kaip austrėje susiformuoja perlas?

Į austrę patekus svetimkūniui (smėlio kruopelė, parazitas), jis ima dirginti jautrų moliusko kūną. Tuomet moliuskas išskiria kalcio karbonato (perlamutro), kuris sluoksnis po sluoksnio apgaubia minėtąjį svetimkūnį ir taip susiformuoja austrėje perlas.

Esame vieninteliai galintys tokias ypatingas austres atgabenti į Lietuvą. Jų galite užsisakyti internetinėje parduotuvėje Jūros bjaurybės. Šioms austrėms priimame tik išankstinius užsakymus.

Tarbouriech austrė su perlu